ДАН ШКОЛЕ

20161012_122151Основна школа „Јован Цвијић“ Дебрц прославила је 12.октобра свој Дан школе. У препуној сали Дома културе у Дебрцу, ученици свих осам разреда школе извели су за присутне једносатни програм и приказали своје умеће у певању, свирању, рецитовању и глуми.
Основна школа „Јован Цвијић“ која носи име прослављеног српског географа из Лознице, сваке године обележава свој дан на дан када се Јован Цвијић родио.

Приредбу су својим присуством увеличали бројни представници свих институција Општине Владимирци.

Традиционално, на овај дан, у школи се одржава спортско надметање у фудбалу и одбојци између ученика матичне школе Дебрц и подручне школе Прову, што је увек изазивало велико интересовање, али ове године временске прилике нису дозволиле да се овај сегмент реализује у пуном облику.

Dan skoleDan skole