Новогодишња подела пакетића

Општина Владимирци је даровала новогодишње пакетиће свим нашим ученицима узраста до 10 година, односно закључно са 4-тим разредом ОШ. У нашој школи било је 197 деце.

Као и прошле године и ове успели смо још у већој мери да реализујемо сакупљање средстава за доделу новогодишњих слатких пакетића од стране ученика, наставног и ненаставног особља наше школе. Овом објавом желимо да искажемо огромну захвалност ученика, родитеља ученика, наставног и ненаставног особља који су допринели да се сакупе средства како би пакетиће добили ученици који имају више браће и сестара, ученици самохраних родитеља, ученици родитеља који су у тежој финансијској ситуацији.
Захваљујемо се и деда мразу који је успео да буде део наше хуманитарне донације.